Maya Plastik 1998 yılında kurulmuş olup,

plastik ambalaj sektöründe faaliyet göstermektedir.Maya Plastik sahip olduğu girişimci ruh ve dinamik takımıyla ürün yelpazesini genişleterek çok farklı sektörlere hizmet eden, ileri teknoloji kullanan bir firma kimliğini kazanmış olmanın gurununu yaşamaktadır. Maya Plastik uluslararası standartlarda ürün üreterek hem yurt içi hem de yurt dışı birçok firma ile işbirliği yapmaktadır.
Bugün Beylikdüzü Organize Sanayi Bölgesi’nde 15000 m2 kapalı alanı ile üretim ve yönetim faaliyetlerine ileri teknoloji kullanarak devam etmektedir.

Maya Plastik’in gücü yetenekli işgücü, geniş faaliyet alanı, global müşteri tabanı, yaratıcı ürün gamı ve gelişmiş teknoloji kombinasyonuna sahip olmasından gelmektedir.

Maya Plastik’in misyonu tüm dünyada, ambalaj sektöründe ve yönetim anlayışında öncü, dinamik, kendini yenileyebilen marka bir firma olmaktır. Bu nedenle Maya Plastik, Kalite Kontrol ve Satış Sonrası Müşteri Memnuniyetine büyük önem vermektedir. Ayrıca, Maya Plastik çevre bilincine sahip bir firmadır; insan sağlığına ve doğaya zarar vermeyen hammaddeler kullanarak geri dönüşümlü poşetler üretmektedir.

Maya Plastik bununla beraber kendini biliçli, detaylarda dikkatli ve talep edilen ürünün yüksek kalitede zamanında gönderebilen çalışanlarıyla geniş bir müşteri portföyüne sahip olmasıyla farklılaştırmaktadır.