Maya Plastik Vizyonu
Firmamızın ulusal / uluslararası pazarda etkinliğini ve verimliliğini artırmak amacıyla kendi uzmanlık alanımızda kendi yöntemlerini sürekli geliştiren, sektörün öncülüğünü yapan, Türkiye’ nin güvenilir ve saygın bir kuruluşu olmak.

Maya Plastik Misyonu
Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak ,

Güçlü bir iletişim ile tüketicimizle aramızda duygusal bir bağ yaratmak ve müşteri sadakatini birincil olarak hedef almak,

Yurt içi ve yurt dışında en çok tercih edilen, kalite standartlarına uygun üretim yapan lider bir plastik şirketi olmak, rekabet gücümüzü ve karlılığımızı artırmak.

Değerlerimiz

Dürüstlük

Maya Plastik çalışanları etik değerlere sahiptir. Birbirimize, müşterilerimize ve topluma verdiğimiz sözleri tutarız. İnsani değerlere önem veririz

Sosyal Sorumluluk

Hedeflerimiz müşterilerimize dönüktür. Tüm çalışanlarımız kalite ve çevre bilincine sahiptir. Çevreyi korur ve korunması için çaba gösteririz.

Sürekli Gelişim

Takım olarak kalıpları kırar, yeni fikirler üretiriz. Mevcut olanla yetinmez daha ilerisini hedefleriz. Faydalı değerler yaratırız.

Kurumsallık

Kendimizi Maya Plastik‘in bir parçası olarak görürüz. Ortak geleceğimiz için çalışırız. Ulusal değerlerimizi benimser ve savunuruz.